Buhalterija

 
Dirbant įmonei su programa Tėja ir vedant joje įmonės procesus, tokius kaip pirkimai, pardavimai, pinigų įplaukos, pinigų išlaidos ir kitus įmonės procesus buhalteriniai duomenys kaupiami automatiškai. Buhalteriams belieka tik sutikrinti šiuos duomenis. Taip išvengiama darbų dubliavimo bei taupomi įmonės resursai.

Programoje yra įdėtas apskaitos instituto pavyzdinis sąskaitų planas. Sąskaitų planą kiekviena įmonė gali koreguoti ir taisyti pagal savo poreikius. Sąskaitų planas atvaizduojamas lentelėje bei medžio principu.

Buhalteriniai duomenys programoje imami iš suvestų pirminių pirkimų, pardavimų, grąžinimų, perkėlimų, pinigų įplaukų ir išlaidų dokumentų bei kitų finansinių operacijų. Pirminės operacijos automatiškai sukeliamos į bendrą žurnalą. Sąskaitų balansas formuojamas iš bendrojo žurnalo duomenų. Suformuoti ir patvirtinti metiniai balansai saugojami archyve. Balansą galima atspausdinti lietuvių ir rusų kalba.

Iš suvestų pirminių duomenų taip pat galima sugeneruoti PVM ataskaitą. Ataskaitą galima užsaugoti pagal VMI reglamentuotą ABBYY šabloną, kurį iškart galima pateikti elektroniniu būdu.

Sąskaitų plano vaizdas
 
Sąskaitų planas


Balanso vaizdas

Balansas

PVM ataskaitos vaizdas

PVM ataskaita

 

Demonstracinis "TĖJOS"
filmukas
Pagalba klientams
Jūsų IP adresas :
3.236.112.70
Programos aprašymas